CRESYN

Ваш подарок
Оберіть мову:   УКР   РОС   
  • Продукция
  • Про компанію
  • Гарантія
  • Публикації
  • Де купити
  • Контакти
     
 

Ласкаво просимо на сайт.

Компанія Cresyn починає свою історію з 1959 року, коли було засновано підприємство з виробництва голок для фонографів під назвою Daehan Phonograph Needle Company. У 1985 році компанія змінила напрямок діяльності і почала виробництво навушників - вкладних і з оголів’ям.С тих пір Cresyn став широко відомим виробником аудіо-та телекомунікаційних аксесуарів. В даний час компанія випускає близько 30% усіх вироблених на планеті навушників і гарнітур і поставляє їх провідним світовим виробникам мобільних телефонів, аудіо-та комп'ютерної техніки таких, як Apple, Motorola, Hewlett-Packard, Samsung, iRiver, Pantech, LG, Panasonic, Tochiba, Kenwood, JVC, Audio-technica, SHARP, SONY, NEC, Sagem та ін.

Весь асортимент розробляється інженерним департаментом і виробляється на власних підприємствах в Кореї, Китаї та Індонезії. У 2002 було вирішено вийти на світовий ринок з продукцією під своєю власною маркою Cresyn. Сьогодні у покупця цей бренд асоціюється з чудовою якістю звуку і ергономічністю конструкції. Крім того, в даний час компанія заявила про себе на ринку аудіотехніки преміум-класу, випустивши навушники під торговою маркою Phiaton. Продукти цієї марки відрізняються виключно високою якістю звучання і багатим дизайном.

Компанія також виробляє і постачає опто-електронні модулі камер для виробників мобільних телефонів з 2003 року.

Cresyn впевнено дивиться у майбутнє, роблячи об'ємні інвестиції в наукові дослідження і модернізацію виробництва і технологій, щоб і надалі забезпечувати споживача високоякісною продукцією та сервісом.