CRESYN

Ваш подарок
Оберіть мову:   УКР   РОС   
  • Продукция
  • Про компанію
  • Гарантія
  • Публикації
  • Де купити
  • Контакти
     
 

Навушники Cresyn CS-HP600 - чудовий звук за дешевою ціною


Cresyn — не особливо відомий бренд у Великобританії, хоча ця корейська компанія виробляє аудіопродукцію з 1959 року. Модель CS-HP600 — це стильна пара навушників, що складається до дуже компактних розмірів. Ці навушники вимагають деякого регулювання, але після коректної підгонки під розмір голови ми знайшли їх надзвичайно комфортними, приємними на дотик і надійними, причому без необхідності тугого затягування. Амбушюри навушників кріпляться навколо вуха, щільно фіксуються, і комфортно сидять на голові. І хоча ми не є прихильниками сріблястого пластика, в цілому в їх конструкції відчувається достатня міцність.

Навушники здатні генерувати гучний і потужний звук з вельми відчутним ефектом об'ємності, чого ми не чекали від закритих динаміків. Ми також не очікували, що буде чути звук за межами амбушюрів, тим не менш, деякий його витік спостерігалася.

Наше початкове враження від навушників виявилося наступним: вони досить добре генерують баси, в той же час звук в цілому добре збалансований, тому слухати музику в них - одне задоволення. Високі частоти були чутні без шорсткостей, а вокал середнього діапазону і гітара звучали чітко і потужно. Вони не гарантують такого рівня аудіодеталізаціі, який забезпечують дорогі навушники, проте їх цілком достатньо для дійсно приємного прослуховування музики.

Цей головний телефон поставляється з м'яким чохлом і адаптером 3.5мм на ¼ дюйма, довжина дроту складає 1,5 м. Cresyn використовує титан для виробництва динаміків, однак нам доводилося тестувати як хороші, так і погані навушники, зроблені з цього ж матеріалу. У той час як величина чутливості 100дБ і хвильовий опір 35 Ом не особливо виділяють модель CS-HP600 серед інших недорогих навушників, якість їх звуку досить гарна. За чудове співвідношення ціна-якість ми відзначили цю модель нагородою Budget Buy.


Резюме:
Ми ніколи раніше не чули про компанію Cresyn, проте її навушники вельми оригінальної конструкції звучать настільки добре, що з ними навряд чи зрівняються продукти інших виробників у такому ж ціновому діапазоні.


Автор: Kat Orphanides. Джерело: www.expertreviews.co.uk.