CRESYN

Ваш подарок
Оберіть мову:   УКР   РОС   
  • Продукция
  • Про компанію
  • Гарантія
  • Публикації
  • Де купити
  • Контакти
     
 

Огляд накладних закритих навушників Cresyn C560HМарка навушників Cresyn мені була практично незнайома (на рівні "чув назву"). Як свідчить офіційний сайт, корейська компанія Daehan Phonograph Needle Company з'явилася в 1959 році і займалася голками для фонографів, в 1985 році почала робити навушники. Переважно виступає OEM-виробником і поставляє навушники для великих виробників електроніки (комплектні навушники і гарнітури до смартфонів, плеєрів і так далі). Навушники під своїм брендом вирішила випускати з 2002 року, тоді з'явився бренд Cresyn, з 2008 року випускають ще Phiaton, які позиціонуються як серйозніші рішення.

Що це?

Cresyn C560H - це накладні навушники закритого типу невеликих габаритів з доладною конструкцією, які підійдуть як для дороги, так і домашнього використання.

Чим вони цікаві?

У навушниках використовуються динамічні драйвери діаметром 40 мм, заявлений діапазон частот - від 14 до 24 000 Гц. Навушники мають закрите акустичне оформлення і повинні непогано захищати від зовнішніх шумів. Кабель знімний, роз'єми мають обидва навушники і підключити можна як кому зручно.

Що в коробці?

Навушники поставляються в досить великій коробці:Усередині - самі навушники, кабель і (як свідчить інформація на офіційному сайті і коробці) чохол. Його у нас в коробці не було, але повіримо на слово.Як виглядають?Навушники випускаються в різних колірних варіантах, нам попався біло-сірий з червоними вставками. Корпус зроблений з досить добротного пластика. Зовнішня частина оголовья має гумову вставку з текстурованим малюнком. Внутрішня частина оголовья і амбушюри зроблені з шкірзамінника з м'яким наповнювачем.Чашки кріпляться на пластикових "рейках", зовнішня їх частина зроблена з металу. Конструкція нагадує серію Sennheiser Momentum:Дріт плоский, в нашому випадку - червоного кольору. На ньому є мікрофон, регулятор гучності і єдина кнопка для роботи із смартфонами, яка виконує функції прийому/відбою виклику, програвання і паузи:Навушники складаються для перенесення, а два роз'єми 3.5 мм дозволяють підключити кабель з будь-якого зручного боку, а в другий роз'єм пхнути ще одні навушники для прослуховування музики удвох.

Що із зручністю?

Навушники зручно сидять на голові, вони мають невелику вагу, що позитивно позначається при тривалому прослуховуванні. Амбушюри зручні, але від специфіки шкірзамінника нікуди не подітися: вуха починають потіти при тривалому використанні. Використання знімного плоского кабелю - дуже вдале рішення: він практично не сплутується, при необхідності можна зняти. Врешті-решт, якщо він піде на спокій - можна замінити іншим, а не бігти в сервісний центр. Можливо парам меломанів згодиться можливість підключення других навушників.

Як звучать?

Навушники мають закрите акустичне оформлення, із звукоізоляцією дійсно все добре, так що для використання в дорозі вони цілком підходять. Завдяки невисокому опору навушники придатні для використання з будь-якими джерелами, починаючи від плеєрів і закінчуючи китайськими смартфонами на платформах MediaTek, що зовсім не блищать своїми аудіоможливостями. Звукова складова мене приємно здивувала тим, що немає неадекватного перекосу у бік басів, чим зараз хворіють більшість недорогих (і подорожче, наприклад Beats) навушників. Тут частоти збалансованіші, середина і високі є присутніми в достатній кількості. Навушники не відрізняються високою детальністю і точністю, але звучать досить "музично". Це дозволяє використати їх з джерелами самого різного рівня, у тому числі і невисокого. На таке використання вони і розраховані, очевидно.

У сухому залишку

Cresyn C560H - непогані навушники для повсякденного використання із звичайними портативними плеєрами і смартфонами. Вони здатні видавати досить приємний і збалансований звук без істотного випинання якоїсь окремої частини діапазону і невередливі до джерела звуку. Вони більше підходять шанувальникам інструментальної музики, электроники, хип-хопа і так далі. За ту ж суму (навушники коштують близько 600 грн) є недорогі варіанти накладних AKG і Audio - Technica і Sennheiser, які якраз "вивалені" у бік низьких частот.

3 причини купити Cresyn C560H:

- Непогана звукоізоляція;
- Немає істотного перекосу в яку-небудь частину діапазону;
- Зручна конструкція.

1 причина не купувати Cresyn C560H:

- Уши потіють при тривалому використанні.

gagadget.com