CRESYN

Ваш подарок
Оберіть мову:   УКР   РОС   
  • Продукция
  • Про компанію
  • Гарантія
  • Публикації
  • Де купити
  • Контакти
     
 

Огляд накладних закритих навушників Cresyn C750HВідносно нещодавно у нас на огляді були недорогі накладні навушники Cresyn C560H, які непогано себе зарекомендували, зараз нам на огляд потрапила ще одна модель з тієї ж цінової категорії - C750H.

Що це?

Cresyn C750H - це накладні навушники закритого типу зі знімним кабелем і 40-міліметровими динаміками з неодимовими магнітами.

Чим вони цікаві?

Навушники оснащені динамічними драйверами діаметром 40 мм з діапазоном частот від 20 до 20 000 Гц. C750H мають знімний кабель, в комплекті є як стандартний, так і кабель з мікрофоном для використання із смартфонами. Опір в 32 Ом і чутливість 105 дБ, так що вихідної потужності більшості смартфонів повинно вистачати для комфортного використання з Cresyn C750H.

Що в коробці?

Навушники випускаються в чорному і білому кольорі і пакуються у відповідного кольору коробку:Комплект досить скромний. Окрім навушників в коробці є два кабелі: стандартний і кабель з мікрофоном і кнопкою прийому/відбою виклику для використання із смартфонами:Як виглядають?Корпус навушників зроблений з пластика, переважно глянсового, так що білий варіант вдаліший: менше будуть видні відбитки пальців. Зовнішня частина наголов'я глянсова, чашки круглі з пластиком "під шкіру" (привіт смартфонам Samsung) навколо якого є декоративні металеві вставки:Знизу кожної з чашок є по роз'єму, так що кабель можна підключити з будь-якого боку. Використовуються стандартні 3.5 мм роз'єми (а не 2.5, як іноді буває), що робить навушники більш універсальними з точки зору використання сторонніх кабелів:Комплектний кабель:Чашки закріплені рухливо і трохи нахиляються на всіх напрямках, амбушюри зроблені з шкірозамінника з м'яким наповнювачем:Аналогічно зроблено і наголов'я:Розмір навушників регулюється стандартним розсувним механізмом. Конструкція не доладна, так що в сумці місця навушники займатимуть пристойно.

Що із зручністю?

Cresyn C750H досить легкі, зручно сидять на голові і не давлять (в усякому разі при невеликому розмірі голови), а рухливі чашки сприяють адаптації до специфіки форми голови. Навушники мають компактні розміри, чашки невеликі і не повністю закривають вуха, що в сумі з амбушюрами з шкірозамінника при тривалому використанні виливається в запотніння і деяку втому.

Як звучать?

Як і в 560-ій моделі, в даному випадку немає явного просідання або підйому в якійсь частині діапазону, з цієї точки зору навушники звучать досить рівно. Загальне враження від звуку можна описати словом "м'який": непогано пропрацювали низькі частоти, їх не більше ніж треба, середні і високі частоти пропрацювали трохи менш детально. Якихось істотних жанрових переваг у навушників немає, вони справляються як з джазом, електронікою, лаунжем, так і не занадто важкою рок-музикою. Слабіше звучать тільки жорсткіші стилі, де потрібна більше виражена та пропрацьована середина. У плані джерела звуку навушники також всеїдні і добре себе почувають як з плеєрами, комп'ютерами, аудіоінтерфейсами, так і смартфонами або планшетами (за винятком самих бюджетних, з якими ніякі навушники не зможуть видати пристойний звук). Із звукоізоляцією, як і очікувалося, все непогано, в метро чутно в першу чергу музику, хоча з хорошими внутрішньоканальними навушниками їм, безумовно, не зрівнятися.

У сухому залишку

Навушники Cresyn C750H мають приємне, м'яке, нейтральне і порівняно рівне звучання, непогану звукоізоляцію і є непоганим вибором для тих, хто шукає накладні навушники до 700 грн (на даний момент ціна складає близько 680 грн), більшість конкурентів цієї цінової категорії (ті ж дешеві Audio-Technica, що вже говорити про Koss) не можуть нахвалятися таким рівним звуком і мають перекоси у бік низьких частот, і гірше деталізація. З мінусів можна відмітити конструкцію: вона не доладна і використовується досить сумнівний за відчуттями пластик, зносостійкість якого за такий короткий період оцінити складно.

3 причини купити Cresyn C750H:

  • - Рівний і м'який звук
  • - Непогана звукоізоляція
  • - Всеїдність в плані жанрів і джерела звуку

1 причина не купувати Cresyn C750H:

  • - Не краща конструкція і матеріали корпусу

Характеристики:

- Випромінювачі: динамічні, діаметр 40 мм
- Акустичне оформлення: закрите
- Діапазон частот: 20 Гц - 20 000 Гц
- Імпеданс: 32 Ом
- Чутливість: 105 дБ
- Макс. вх. потужність: 1000 мВт
- Тип кабелю: знімний, 2 в комплекті
- Довжина кабелю: 1.2 м
- Вага навушників: 170 г


Вікторина Cresyn C750H

Ви можете виграти гарнітуру Cresyn C750H, якщо правильно дасте відповідь на питання вікторини. Переможець буде вибраний жеребкуванням серед усіх відвідувачів, що дали правильні відповіді на усі питання. У конкурсі можуть брати участь жителі України і не можуть - співробітники медіа-холдингу "Магнето" та їх родичі. Відповіді приймаються з 10 по 23 грудня (включно), підсумки будуть підведені не пізніше за 27 грудня. Удачі, і та пребуде з вами Сила!
Джерело: gagadget.com