CRESYN

Ваш подарок
Оберіть мову:   УКР   РОС   
  • Продукция
  • Про компанію
  • Гарантія
  • Публикації
  • Де купити
  • Контакти
     
 

Огляд недорогих і амбітних навушників Cresyn C740SКомпанія Cresyn в очах редакції gagadget встигла себе зарекомендувати як виробник недорогих і на рідкість пристойних за якістю звучання навушників. До виходу на ринок під власним брендом в 1985-му році компанія промишляла у тому числі випуском аудіо і телекомунікаційних аксесуарів, а сьогодні вона виробляє біля 30% світових гарнітур і навушників, а тому числі для компаній Sony, Samsung, iRiver, LG, Apple, Motorola і так далі. Тому очікування від моделі Cresyn C740S у мене спочатку були дещо завищені.

Втім, ці недорогі затички їх повністю виправдали.


Що це?


Недорогі двокамерні навушники-затички з мікрофоном, кабелем-лапшею і щедрою комплектацією. Виробник їх позиціонує як модель для аудіофілів, що пропонує звук Hi-Fi рівня. Підійдуть для тих, хто "виріс" з комплектних навушників для смартфону, але ще не доріс до великих витрат на цей аксесуар. Моделі на даний момент у продажу немає, але очікувана ціна на неї складає 470 гривен (1700 рублів, хоча на російському сайті вказані 3330 рублів), що, втім, ще може відкоригувати курс валюти.


Що в коробці?


У комплект постачання входить простенький чохол, а також чотири змінні насадки різних розмірів, у тому числі і пінна. Вона адаптивна, виготовлена компанією Comply.

Як вони виглядають?


Cresyn C740S виглядають солідно за рахунок своїх чималих розмірів, хоча пластик міг би бути і "побагатіше", якби його позбавили сального блиску на тій частині навушника, яка найбільше видно всьому світу. Хоча навушники великі, але у вушній раковині вони ховаються практично повністю і не виглядають монстрами. Навушники не симетричні, тому вставити їх в "неправильне" вухо практично неможливо.


Кріплення на одяг у моделі немає, разом з великим розміром навушників це призводить до того, що вони випадають з вух частіше за які-небудь середньостатистичні затички. Якщо у вас на голові довге волосся, а на вулиці зима, то ловити їх після кожного невмілого руху головою або одягом доведеться регулярно. Бігати з ними також не дуже зручно, тому що періодично доводиться виловлювати і вставляти назад у вухо. Але чим менше одягу, волосся і активних рухів, тим менше проблем з посадкою Cresyn C740S у вусі.

Великими розмірами модель зобов'язана двокамерній конструкції, а та у свою чергу технології Multi Tuning Acoustic, яка є розробкою інженерів Cresyn і обіцяє чистіший звук з хорошими басами. Але баси басами, а мої вуха від таких розмірів втомлювалися, оптимально підходила тільки найменша насадка.Звукоізоляція сильно залежить від того, як навушник сидить у вусі. Якщо вкрутити його туди надійно і по саме не хочу (за типом посадки модель напівканальна, тобто навіть за усього бажання її неможливо вставити у вухо дуже глибоко і щось пошкодити), то вулиця не потурбує. І машина зможе підкрастися несподівано, і навіть цілий трамвай. Коли аксесуар починає випадати, а у мене це часто траплялося, дізнатися про це найпростіше по появі зовнішніх шумів. А музика з Cresyn C740S не чутна нікому.


Cresyn C740S дістався по виду дуже надійний дріт: товстий і навіть трохи "лапша". У кишені він не плутається. Пульт управління (уміє перемикати треки і відповідати на дзвінок) знаходиться на лівому дроті дуже близько до обличчя. Мікрофон якісний, ніхто з моїх співрозмовників на поганий звук не скаржився. У місці стику правого і лівого дроту знаходиться кріплення (зроблено з глянсового пластика), яке, вірогідно, можна регулювати, але насправді не можна. 3,5 міліметровий стереороз'єм в моделі позолочений.А звучать як?


Коли я узяла Cresyn C740S, абсолютно не звернула увагу на їх ціну. Вивчати питання почала вже через дня при прослуховування, і була сильно здивована тим, що вона нижче 500 гривен. По звучанню моделі у мене склалося враження, що вона повинна коштувати разів у два дорожче, тобто стільки ж, скільки вказано на російському сайті. Мабуть, у нас ще подорожчає, навіть для 500 гривен по торішньому курсу модель звучить на подив пристойно, а при нинішній ситуації на ринку, так взагалі занадто добре, щоб бути правдою.


У корпусі Cresyn C740S ховаються 14,3-міліметрові динаміки з неодимовими магнітами. Чутливість навушників складає 103 дБ/мВ. Модель добре показала себе різними джерелами звуку: смартфонами з усіх цінових категорій. Звук у неї досить чистий за мірками цінової категорії, об'ємний і збалансований. Чесно кажучи, я не помітила практично ніякої різниці між цією моделлю і "затичками" Samsung Level in, які стоять в два рази дорожче. Хіба що у Cresyn трохи менше виражені верхні частоти, через що звучання у них трохи більш глухе.


У сухому залишку


У компанії Cresyn у черговий раз вийшло запропонувати ринку відмінні по співвідношенню ціна/звук навушники. Навіть якщо у результаті на українському ринку вона з'явиться за ціною, що в півтора рази перевершує заявлену сьогодні, C740S все одно залишаться одними з найбільш музичних навушників у своїй категорії. До переваг моделі також можна віднести чудову шумоізоляцію в обидві сторони і здатність нормально звучати з різними, іноді найслабкішими (типу бюджетних смартфонів) пристроями.

Недолік, на мій погляд (можливо, якщо у вас вуха більше і не так багато волосся, вас така ж доля не осягне), у цієї моделі з урахуванням її ціни тільки один: те, що її не у всяке вухо легко умістити і не у всякому вусі вона надійно сидітиме під час активних рухів або упереміш з шарфами, куртками і довгим волоссям.


4 причини купити Cresyn C740S:


- Відмінне співвідношення ціни і музичних даних

- Пристойна комплектація

- Хороша ізоляція від зовнішнього шуму

- Наявність якісного мікрофону


1 причина не купувати Cresyn C740S:


- Навушники незручно сидять в деяких вухах і при бігу випадаютьВікторина Cresyn C740S


Ви можете виграти гарнітуру Cresyn C740S, якщо правильно дасте відповідь на питання вікторини. Переможець буде вибраний жеребкуванням серед усіх відвідувачів, що дали правильні відповіді на усі питання. У конкурсі можуть брати участь жителі України і не можуть - співробітники медіа-холдингу "Магнето" та їх родичі. Відповіді приймаються з 24 грудня по 6 січня (включно), підсумки будуть підведені не пізніше за 10 січня. Удачі, і та пребуде з вами Сила!gagadget.com